Dzisiaj jest: 18/3/2019
Bezpiecznie - chce się żyć z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2014-11-27 12:46:06
Występ Łukasza Zagrobelnego był specjalną atrakcją spotkania w ramach prowadzonej przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego akcji „Bezpiecznie - chce się żyć”.
 
 
 
Hexa Bank Spółdzielczy od kilku lat jest sponsorem seminariów poświęconych zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 25 listopada 2014 r. funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki za pomocą prezentacji multimedialnej zobrazowali stan bezpieczeństwa na drogach miasta i powiatu. Ponadto zwrócili uwagę na konieczność używania elementów odblaskowych oraz zachowanie szczególnej ostrożności przez niechronionych uczestników ruchu drogowego poruszających się poza obszarem zabudowanym, którzy w zderzeniu z pojazdem mają małe szanse na przeżycie. Uczestnicy spotkania obejrzeli również film „Zabójcy” ukazujący negatywne zachowania kierowców na drogach, często zakończone śmiercią. Celem przedsięwzięcia jest budowanie i kreowanie bezpiecznych postaw przede wszystkim wśród niechronionych uczestników ruchu drogowego.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.