Dzisiaj jest: 16/1/2019
Hexa Bank koncertowo
Dodany 2016-10-10 11:52:08
8 października 2016  po raz kolejny w Łomży zagościł Ray Wilson z koncertem Live and Acoustic.
 
Ray Wilson to jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów całego świata. Szkocki wokalista współpracował także z takimi gwiazdami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.
Koncerty akustyczne Raya Wilsona Live and Acoustic przedstawiają największe przeboje Genesis oraz solowe kompozycje ostatniego wokalisty tej legendarnej grupy. Publiczność bawiła się przy przebojach formacji Genesis oraz kompozycjach z najnowszych albumów „Song for a friend” i „Makes me think of Home”. Jak zwykle podczas koncertów Wilsona nie zabrakło niespodzianek w postaci zaskakujących coverów i wciągających historii opowiadanych przez artystę między utworami.
Wokalista wystąpił na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży oraz przy wsparciu Hexa Banku Spółdzielczego.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.