Dzisiaj jest: 18/1/2019
Hexa Bank Spółdzielczy nagrodzony!
Dodany 2013-07-04 12:50:18
Podczas obchodów corocznego Święta Bankowości Spółdzielczej nastąpiło ogłoszenie wyników kolejnej edycji rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” oraz „Bank Spółdzielczy Wiarygodny Doradca Finansowy”.
Ranking ,,Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce”, został stworzony, aby promować model biznesowy oraz idee bankowości spółdzielczej, wspierać i jednoczyć środowisko, a także prezentować osiągnięcia banków spółdzielczych i podkreślać silną pozycję bankowości spółdzielczej w sektorze bankowym. Hexa Bank Spółdzielczy zdobył pierwsze miejsce w kategorii III - suma bilansowa 100-200 mln PLN

1 miejsce: HEXA Bank Spółdzielczy
1 miejsce: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie
3 miejsce: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu
 
Natomiast ranking „Bank Spółdzielczy Wiarygodny Doradca Finansowy” ma za zadanie wskazać banki spółdzielcze, które mają największe osiągnięcia w zakresie modernizacji oferty depozytowo-kredytowej oraz doskonalenia bankowych narzędzi informatycznych i reklamy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że również w tym rankingu Hexa Bank Spółdzielczy zdobył I miejsce. 

1 miejsce: HEXA Bank Spółdzielczy
2 miejsce: VISTULA Bank Spółdzielczy (Wyszogród) 
3 miejsce: Bank Spółdzielczy w Poniatowej
 
Wyróżnienie w tym konkursie jest dla nas tym bardziej znaczące, że wpływ na wyniki miały ankiety i rekomendacje naszych klientów za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
 
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.