Dzisiaj jest: 18/3/2019
Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem boksu
Dodany 2014-02-13 10:12:48
Zapraszamy na międzypaństwowy mecz bokserski seniorek Polska-Włochy.
 
W najbliższą sobotę 15 lutego o godz. 17:00 w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży,
ul. Ks. Anny 18 odbędzie się Międzypaństwowy Mecz Bokserski Seniorek Polska – Włochy, którego organizatorem jest Bokserski Klub Sportowy TIGER oraz Polski Związek Bokserski. Hexa Bank Spółdzielczy jest sponsorem tego wydarzenia.
W reprezentacji Polski obejrzymy: olimpijkę i Mistrzynię Świata Karolinę Michalczuk, Mistrzynię Świata Paulinę Jakubczyk, Mistrzynię Świata Anetę Rygielską, Wicemistrzynię Świata i Mistrzynię Europy Sandrę Drabik, Wicemistrzynię Świata Sandrę Kruk oraz brązową medalistkę Mistrzostw Świata Karolinę Graczyk.
Miłośnicy boksu będą mieli również okazję do obejrzenia konfrontacji pomiędzy młodymi łomżyńskimi bokserami z BKS TIGER, a ich rówieśnikami z klubu VICTORIA Ostrołęka.
 
 
_________
Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 01.10.1968 r. Jest w 100% polskim bankiem, zrzeszonym
w stabilnej finansowo i bezpiecznej Grupy BPS S.A. Bank posiada 7 placówek: Centrala w Piątnicy, Oddział w Białymstoku, Oddział w Stawiskach, Oddział w Wiźnie oraz Oddział, Filię i Punkt Obsługi Klienta w Łomży.
Naszej działalności przyświeca hasło: otwieramy możliwości, które jednoznacznie odnosi się do otwartego kształtu heksagonu widniejącego w logo banku, sygnalizując nasze otwarcie na Klientów oraz odkrywanie nowych możliwości działania przy współpracy z Bankiem. Nasza oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów, jednocześnie zapewniając przy tym wysoką jakość świadczonych usług.
Zapraszamy do naszych placówek oraz na https://www.facebook.com/Hexa.Bank
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.