Dzisiaj jest: 18/1/2019
Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem koncertu Moniki Kuszyńskiej
Dodany 2014-10-23 11:56:02
W piątek 24 października o godz.19.00, w sali Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ulicy Sadowej, na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży wystąpi Monika Kuszyńska z zespołem. 
 
„Powrót z dalekiej podróży" - tak określa swoją obecną działalność sama wokalistka. Kuszyńska wraca na muzyczną scenę po kilku latach nieobecności; w 2006 roku wokalistka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego jest częściowo sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim. Zwiastunem tego powrotu był udział w drugiej edycji ,,Bitwy na głosy", gdzie była solistka Varius Manx zaśpiewała ,,Ocalonych". Monika Kuszyńska jest autorką wszystkich tekstów piosenek na nowej płycie „Nowa rodzę się”. Świetna wokalistka wraca na estradę, potwierdzając swoją najwyższą klasę.
 
„Śpiewam od lat ale to zupełnie inny rodzaj doświadczenia - mówi pani Monika. Po latach przerwy, pokonując fizyczny i psychiczny opór, łatwo nie jest. Ale najgorsze mam już chyba za sobą. Dobrze się czuję śpiewając o tym, co sama przeżywam. Ważne jest, by mówić o rzeczach prawdziwych. Chciałabym dużo powiedzieć”. 
 
Zapraszamy na ten niepowtarzalny koncert!
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.