Dzisiaj jest: 18/1/2019
Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem Międzynarodowego XIX Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2012
Dodany 2012-07-09 11:14:09
Hexa Bank Spółdzielczy po raz kolejny został sponsorem XIX Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2012, który odbywa się w dniach 8-15 lipca 2012 r. Organizatorem Festiwalu jest Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, a pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym jest p. Jacek Szymański – solista Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Koncerty odbywać się będą w Drozdowie, Łomży, Nowogrodzie, Jedwabnem, Łapach i Tykocinie. Festiwal jest unikalną imprezą stwarzającą możliwość szerokiego kontaktu z muzyką klasyczną i operową. Gromadzi wielu wykonawców scen operowych i operetkowych z Polski i zagranicy. Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża to wyjątkowa impreza gwarantująca publiczności szeroki wachlarz doznań artystycznych – konfrontująca tradycję i nowoczesność.

Festiwal charakteryzuje różnorodność miejsc, począwszy od koncertów w kościołach, urzędach po koncerty na otwartych przestrzeniach. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
 


ZAPRASZAMY

 

Szczegóły na http://rok.4lomza.pl

 

2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.