Dzisiaj jest: 18/3/2019
Hexa Bank Spółdzielczy SUPERFIRMĄ 2013
Dodany 2013-05-29 11:03:07
HEXA BANK Spółdzielczy  laureatem tegorocznej edycji rankingu „SUPERFIRMY 2013” organizowanego przez Gazetę Współczesną, Wyższą Szkoła Ekonomiczną w Białymstoku oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku.
 
23 maja 2013  Prezes Hexa Banku Spółdzielczego Piotr Kaczyński podczas uroczystej ceremonii odebrał statuetkę SUPERFIRMY 2013 oraz wyróżnienie za działalność na rzecz lokalnej społeczności.
 
Ranking SUPERFIRMY to jedyny konkurs w Polsce dla firm odpowiedzialnych społecznie prowadzony na poziomie województwa. Tytuł przyznawany jest firmom prowadzonym z zasadami poszanowania lokalnych społeczności, szacunku dla pracowników, rozwoju kompetencji kadry czy dbania o szeroko pojęte środowisko.
 
To dla nas wielkie wyróżnienie i jest nam niezwykle miło, że nasza praca została zauważona. Społeczna odpowiedzialność od początku istnienia banku spółdzielczego jest wpisana w filozofię działania i codzienną praktykę, a hasło przewodnie Hexa Banku „otwieramy możliwości” staramy się realizować nie tylko w kontekście biznesowym, ale przede wszystkim w wymiarze społecznym.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.