Dzisiaj jest: 18/3/2019
Hexa Bank Spółdzielczy z Zespołem Pieśni i Tańca "Łomża"
Dodany 2013-04-26 09:33:22
Zespół Pieśni i Tańca ,,Łomża'' obchodzi w tym roku 35 lat działalności artystycznej.

Zespół Pieśni i Tańca „Łomża”, pielęgnuje i kultywuje regionalne tradycje ludowe, rozpowszechnia je w kraju i poza jego granicami, ukazując w ten sposób piękno kultury naszych przodków i chroni ją przed zapomnieniem. Tańcząc i śpiewając na różnorodnych scenach polskie pieśni i tańce narodowe, pieśni i tańce ludowe Kurpiowszczyzny, Rzeszowszczyzny czy też utwory regionów: krakowskiego, lubelskiego,  śląskiego, kaszubskiego lub zaborowskiego, jest wówczas „Łomża” maleńką, kolorową, roztańczoną i rozśpiewaną Polską, pokazuje wtedy istotę i urok polskich tradycji ludowych.

Zespół 27 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00 w Sali Centrum Kultury w Łomży obchodzić będzie swój jubileusz 35 lecia działalności artystycznej. Hexa Bank Spółdzielczy został sponsorem tego wydarzenia. Koncert galowy to podsumowanie dorobku twórczego i wychowawczego kilku pokoleń miłośników tańca i śpiewu. Serdecznie Zapraszamy!
 

2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.