Dzisiaj jest: 16/1/2019
Hexa Bank sponsorem festiwalu „Ja i Ty”
Dodany 2016-09-05 09:40:05
8 września 2016 r. startuje 4. edycja Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich "JA i TY".
 

 
Jego główną ideą jest integracja środowiska osób z niepełnosprawnością oraz aktywizacja społeczności lokalnej, jak również upowszechnianie i popularyzacja kultury wyższej oraz uwrażliwianie dzieci i młodzieży, na wartości uniwersalne, takie jak dobro, prawda, uczciwość i piękno.
Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich "Łomża JA i TY" potrwa do 11 września. W programie oprócz licznych pokazów filmowych przewidziane są także wystawy fotograficzne i malarskie, koncerty muzyki instrumentalnej czy kabarety. Warto dodać, iż podczas tegorocznej edycji przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży, realizowana w formie loterii, która odbędzie się trzeciego dnia festiwalu, 10 września, podczas koncertu plenerowego. Wówczas po raz pierwszy w Łomży zostanie wykonany flash mob na bazie Zumby.
Festiwal, to impreza, która z roku na rok, coraz mocniej wpisuje się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Łomży i świadomość mieszkańców, nie tylko miasta, ale i regionu. Wystawy i filmowe projekcie, przed- i pofestiwalowe odbywają się w różnych miejscach województwa podlaskiego (np. Białystok, Kolno, Grabowo) i w województwach sąsiednich.
Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenia Ludzi Społecznie Naznaczonych JA i TY. Hexa Bank Spółdzielczy został patronem strategicznym tego wydarzenia.
 
Zapraszamy!
 
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.