Dzisiaj jest: 16/1/2019
Hexa Bank sponsorem festiwalu „Ja i Ty”
Dodany 2017-09-08 12:07:37
3 września 2017 r. wystartowała 5. edycja Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich "JA i TY".
 

 
Ciekawi ludzie, dobra sztuka, muzyka, piękne wystawy, zmagania sportowe oraz skłaniające do zadumy spektakle teatralne i happeningi uliczne, a przede wszystkim wyjątkowe filmy – to wizytówka festiwalu. Poprzez w/w działania organizatorzy pragną pokazać, że mimo różnic więcej nas łączy niż dzieli.
Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w dniach 3, 8 – 10 września, z podkreśleniem, że 8 września będzie dniem filmowym, przeznaczonym na otwarte projekcje filmowe skierowane do uczniów. Podobnie jak w minionym roku odbędzie się zbiórka pieniędzy, w postaci LOTERII FANTOWEJ – na rzecz wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży. Loteria realizowana będzie trzeciego dnia festiwalu, w niedzielę 10 września, podczas zabawy plenerowej.
Tradycyjnie, jak w latach poprzednich będzie można także zobaczyć różnorodne wystawy.
Festiwal, to impreza, która z roku na rok, coraz mocniej wpisuje się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Łomży i świadomość mieszkańców, nie tylko miasta, ale i regionu. Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenia Ludzi Społecznie Naznaczonych „JA i TY” oraz „Czas rozwoju”. Hexa Bank Spółdzielczy został patronem strategicznym tego wydarzenia.
Szczegółowy plan festiwalu dostępny jest na stronie www. stowarzyszeniejaity.pl
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.