Dzisiaj jest: 16/1/2019
HEXABANK CUP dla tenisowych skrzatów
Dodany 2017-08-29 13:21:32
Za nami pierwszy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie HEXABANK CUP.
 
Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym a sponsorem sportowej imprezy HEXABANK Spółdzielczy. Zwycięzcą turnieju okazał się Stanisław Kluczyński (ST Matchpoint Warszawa), który w finale wynikiem 6/2 6/1 ograł Piotra Czembrowskiego (KT Okuła Białystok). W półfinale zawodów znaleźli się Juliusz Stańczyk (MKT Łódź) oraz Góra Kajetan (KT Teniswil Warszawa). W grze deblowej natomiast zwyciężyli Juliusz Stańczyk i Stanisław Kluczyński pokonując 6/1 6/1 parę Kajetana Górę oraz Kaczorowskiego Jana (MKT Łódź). W półfinale debla znaleźli się Błażej Rafałowski / Antoni Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża) oraz Piotr i Paweł Czembrowscy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Ryszard Fleszar z Olsztyna.
Bardzo się cieszę, że Pan Piotr Kaczyński - Prezes  Banku HEXABANK Spółdzielczy idzie w ślady największych banków na świecie sponsorujących wielkoszlemowe turnieje tenisa i objął patronatem nasz Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (chłopcy do lat 12) – mówi Tomasz Poreda, prezes UKS Return Łomża. - Ta impreza doskonale wpisuje się w kalendarz zawodów organizowanych przez nasz klub i z pewnością przyczyni się do popularyzacji tej pięknej dyscypliny w naszym mieście.
 
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.