Dzisiaj jest: 18/3/2019
Jak wygrać w kryzysie?
Dodany 2012-04-16 13:51:08
Hexa Bank Spółdzielczy we współpracy z Wyższą Szkolą Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji wystąpiły z inicjatywą podjęcia dialogu między środowiskiem bankowym i przedsiębiorcami na temat sposobów zabezpieczenia się przed różnymi formami ryzyka w działalności gospodarczej.
W dniu 12.04.2012 r., w Audytorium im. Iwony Piotrowicz WSZiP im. Bogdana Jańskiego w Łomży odbyło się seminarium pt.: „Jak wygrać w kryzysie? - zarządzanie ryzykiem rynkowym w firmie”.

W seminarium uczestniczyli przedsiębiorcy, właściciele oraz kadra kierownicza przedsiębiorstw z Łomży i okolic.

Seminarium składało się z trzech części. Podczas części I Tomasz Sobieraj zaprezentował rodzaje ryzyka, ocenę i analizę skutków jego wystąpienia oraz zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie. Następnie Beata Kalinowska -Dyrektor Wydziału Handlu i Marketingu Hexa Banku Spółdzielczego – szeroko przedstawiła współpracę z bankiem jako jeden ze sposobów zapobiegania ryzykom finansowym. Podczas prelekcji poruszono m.in. zagadnienia komunikacji z bankiem, największych problemów firm oraz oferty banków na kryzys finansowy w firmie. Ostatni panel poświęcony był zarządzaniu ryzykiem w okresie niepewności. Pani Bożena Sowińska omówiła w nim sposoby na odzyskiwanie należności, minimalizację ryzyka operacyjnego oraz kwestię jak budować silną markę.
 

 

2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.