Dzisiaj jest: 18/3/2019
Muzyczna uczta dla ucha i ducha z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2015-06-29 10:28:54
28 czerwca wystartowała XXII edycja Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża.
Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża to 15 dni wspaniałej atmosfery i licznych koncertów w dziedzinie muzyki klasycznej i rozrywkowej. XXII edycja to 22 koncerty w kilkunastu miejscowościach województwa podlaskiego, m.in.
w Augustowie, Czyżach, Jedwabnem, Kolnie, Łomży i Tykocinie. To unikalna impreza stwarzająca możliwość szerokiego kontaktu z muzyką klasyczną i operową. Gromadzi wielu wykonawców scen operowych i operetkowych z Polski i zagranicy. Festiwal promuje również młodych artystów, propaguje i popularyzuje muzykę wielkich kompozytorów. Wykonawcy koncertują w miejscach ważnych kulturowo i historycznie. Każde z tych miejsc nadaje niepowtarzalny klimat tym koncertom, a także jest w stanie pomieścić, odpowiednią liczbę osób, nie ograniczając tym samym dostępu wszystkim chętnym. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rozpoczęcie festiwalu odbyło się w Muzeum Przyrody  Drozdowie. Organizatorem Festiwalu jest Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Hexa Bank Spółdzielczy jak co roku został sponsorem tego niezwykłego wydarzenia.
Program XXI festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2015    
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.