Dzisiaj jest: 18/3/2019
Nadzieja CUP z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2015-08-27 12:04:48
Miss Polski specjalnym gościem JBB Nadzieja CUP w Łomży!
 
Na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, trwa Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w tenisie JBB Nadzieja CUP. Zawody są okazją do tego, by młodzi zawodnicy mogli zdobyć cenne doświadczenie, a także punkty potrzebne do rankingu PZT (Polskiego Związku Tenisa). Gościem specjalnym wydarzenia jest najpiękniejsza Polka, Ewa Mielnicka Miss Polski 2014.
„Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Tenisie JBB Nadzieja CUP 2015”, jest największą imprezą tenisową w regionie. Wydarzenie na stałe wpisało się w Kalendarz Polskiego Związku Tenisa, co jest dla organizatorów wielkim wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem do zapewnienia odpowiedniego poziomu organizacyjnego i artystycznego Imprezy. Dzięki przyjaznym cenom sprzętu i rosnącej popularności tego „królewskiego sportu”, coraz więcej osób decyduje się na trenowanie tej dyscypliny. Wśród nich są nie tylko dzieci i młodzież, ale również ich rodzice. Zarówno trenerzy jak i zawodnicy obecni na JBB Nadzieja Cup, twierdzą, że tenis jest sportem, który zyskuje na popularności. Dzięki takim wydarzeniom promowany jest również sport i sama aktywność fizyczna, bo wszyscy wiemy, że w zdrowym ciele zdrowy duch.
Organizatorami Turnieju są: III Liceum Ogólnokształcące wraz z działającym przy nim Uczniowskim Klubem Sportowym Return Łomża oraz Radio Nadzieja. Hexa Bank Spółdzielczy po raz kolejny został sponsorem tego wydarzenia.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.