Dzisiaj jest: 16/1/2019
Niezwykły Hubertus
Dodany 2017-10-19 09:24:21
W Ośrodku Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy działającym przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, 14 października po raz kolejny zorganizowany został Hubertus, tradycyjne święto jeźdźców i myśliwych.
Ośrodek w Kisielnicy funkcjonuje od 35 lat, z czego od 28 jako ośrodek rehabilitacji dla dzieci i młodzieży. I jak co roku dla uczestników terapii, ich rodzin oraz zaproszonych gości kierownictwo ośrodka zorganizowało imprezę integracyjną, której głównym celem były atrakcje i zabawy dla dzieci.
Główną atrakcją było polowanie na lisa, w którym udział mógł wziąć każdy, kto czuł się na siłach uczestniczyć w pogoni za lisem. Nie tylko dzieci, które uczęszczają na terapię, ale również każdy z gości, którzy pomimo lejącego deszczu licznie dopisali.
Jak co roku nie zabrakło także innych atrakcji. Strzelcy, animatorzy zabaw zorganizowali konkursy z nagrodami, animacje zabaw, malowanie twarzy, strzelanie do tarczy w wiosce militarnej. Goście z Polskiego Związku Łowieckiego pod przewodnictwem Mariana Stanisława Podleckiego (Kawalera Orderu Uśmiechu) i z Nadleśnictwa prócz upominków podzielili się cennymi radami jak żyć w przyjaźni z przyrodą i zwierzętami. Tradycyjnie polowanie hubertowskie zakończono wspólnym pieczeniem kiełbasek przy wielkim ognisku. 
Hexa Bank Spółdzielczy był sponsorem wydarzenia.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.