Dzisiaj jest: 18/3/2019
Nowa usługa Visa 3D-Secure
Dodany 2015-02-02 15:06:10
W celu zwiększenia bezpieczeństwa od  dnia 1 lutego 2015 roku ulegają zmianie zasady płatności transakcji internetowych kartą VISA.
W związku z powyższym wprowadzono:
·       dzienny limit dla transakcji internetowych - jest to kwota w ramach dziennego limitu dla transakcji bezgotówkowych, do wysokości której Użytkownik karty będzie mógł dokonywać płatności w Internecie. Limit dla transakcji internetowych na dzień 1.02.2015r. dla każdego Użytkownika karty będzie ustalony w wysokości wskazanej przez Posiadacza rachunku. Posiadacz rachunku w każdej chwili może w Oddziale Banku dokonać zmiany wysokości dziennego limitu płatności kartą w Internecie dla poszczególnych użytkowników kart. Wniosek o zmianę wysokości limitów transakcyjnych
·       dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowej 3D Secure - jest to sposób potwierdzania transakcji internetowych u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia, polegający na podaniu Hasła 3D Secure (przesyłane w postaci wiadomości tekstowej SMS na wskazany przez Użytkownika karty numer telefonu komórkowego - jednorazowe hasło służące do identyfikacji Użytkownika karty i akceptacji jego dyspozycji w ramach potwierdzenia transakcji internetowych z wykorzystaniem zabezpieczenia 3D Secure), otrzymanego na numer telefonu komórkowego.
 
W celu realizacji płatności kartą VISA transakcji internetowych od 01.02.2015 roku, Użytkownik karty powinien:
·       uzupełnić/zaktualizować numer telefonu komórkowego w Oddziale Banku.
·       aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).
 
W celu zarejestrowania się na portalu kartowym, należy:
1.     wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
2.     podać numer PESEL;
3.     wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.
 
Portal kartowy jest dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015 roku.
 
Przewodnik użytkownika po portalu kartowym "KARTOSFERA"
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.