Dzisiaj jest: 16/1/2019
Planet Plus dla klientów Hexa Banku Spółdzielczego
Dodany 2015-05-22 13:53:10
Klienci Banku mogą korzystać z portalu zakupowego Planet Plus, który pozwala w prosty sposób oszczędzać podczas zakupów w internecie.
 
Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której klienci mogą bez wychodzenia z domu dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek oraz promocji. Za każdą transakcję dokonaną za jego pośrednictwem - Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w Hexa Banku Spółdzielczym. Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu kupujący mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. Z portalem Planet Plus współpracują m.in. RTV Euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, Media Expert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, LOT, Agito i wiele innych znanych marek.
 
Obsługa portalu zakupowego jest prosta i przejrzysta. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach dokonanych za pośrednictwem Planet Plus, a użytkownik sam zdecyduje, kiedy wypłacić zaoszczędzone środki. Na bieżąco będzie informowany o promocjach, zniżkach i rabatach, które w połączeniu z Cashbackiem pozwolą na otrzymanie wielokrotnych korzyści.
 
Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem: planetplus.pl
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.