Dzisiaj jest: 18/1/2019
Promocje doładowań on-line
Dodany 2015-02-17 08:31:41
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocjami doładowań telefonów w Hexa Banku Spółdzielczym.
Tylko teraz w Plus na kartę 30% więcej w weekendy!
Zasil konto w sieci Plus na kartę (Simplus, 36i6, Sami Swoi) kwotą z przedziału 30 - 99 zł lub w sieci Plus Mix lub Mix kwotą 20 zł, a otrzymasz dodatkowo 30% wartości zasilenia! Z promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny 00:00 w soboty do 23:59 w niedziele. Bonus możesz wykorzystać na wszystkie usługi zgodnie z taryfą. Promocja obowiązuje od dnia 17.01.2015 r. do odwołania.
 
 
Bonus danych za doładowanie online w Orange SMART i Orange Free na kartę
Promocja Orange SMART i Orange Free gwarantuje darmowe pakiety internetowe za każde doładowanie telefonu kwotą minimum 5 zł. Promocja aktywowana jest automatycznie dla każdego abonenta taryfy SMART i Free na kartę.
 
Doładowanie konta dokonywane jest od razu po zatwierdzeniu zlecenia w systemie Internet Banking lub bezpośrednio w kasie, w placówkach Hexa Banku Spółdzielczego. Z tytułu zasilenia numeru telefonu Bank nie pobiera żadnych prowizji. Zapraszamy do korzystania z promocji z Hexa Bankiem Spółdzielczym!
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.