Dzisiaj jest: 16/1/2019
Promocje doładowań on-line
Dodany 2019-01-02 10:35:01
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocjami doładowań telefonów w Hexa Banku Spółdzielczym.
 
Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych Klientów T-Mobile z taryfą Frii do skorzystania z oferty T-Mobile na kartę VIDEO BEZ LIMITU DANYCH. Oferta dostępna w dwóch wariantach:
5 zł / 5 dni
30 zł / 30 dni,
 
Każda z opcji obejmuje:
nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne,
nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich,
pakiet danych, (odpowiednio 1GB lub 10GB)
przedłużenie ważności konta o 365 dni
oraz unikalna usługa: Supernet Video
 
Aby aktywować pakiet:
 
1. Za 5 zł, co 5 dni - Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB Wpisz *150*161*2# [zielona słuchawka].
 
2. Za 30 zł, co 30 dni- Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB  Wpisz *150*150*2# [zielona słuchawka]
Zimą niezależnie od tego, czy pada śnieg czy nie, w Orange na kartę po każdym doładowaniu zawsze sypnie Ci darmowymi gigabajtami.  
W Orange Free po każdym doładowaniu zawsze otrzymujesz bonus w postaci pakietu GB zupełnie za darmo, a całą kwotę złotówek z doładowania możesz przeznaczyć na co chcesz – usługę no limit, rozmowy, SMSy, MMSy. Nic nie musisz włączać – bonus zostanie przyznany automatycznie po doładowaniu.
 
Będąc w Orange doładuj telefon i wybierz usługę bez limitu by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi (na numery komórkowe i stacjonarne), SMSy bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do Internetu.
Jeżeli zawsze chcesz być w kontakcie i nie lubisz zaprzątać sobie głowy usługami - wybierz ofertę cykliczną i zleć stałe doładowanie telefonu w Hexa Banku Spółdzielczym:
Rozmowy i SMSy bez limitu +15/17/20 GB na 31 dni – wyślij SMS: START CYKL na 696 (koszt usługi 25zł)
Rozmowy i SMSy bez limitu +3GB na 7dni – wyślij SMS: AKT7 CYKL na 696 (koszt usługi 7 zł)
 
Usługa będzie automatycznie odnawiana co cykl. Opłata za włączenie pobierana jest z Konta Głównego – doładuj je aby zapewnić środki.
 
Jeśli posiadasz aplikację mobilną Mój Orange każdą usługę możesz włączyć po zalogowaniu na konto.
 
Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, szczegóły oferty poznasz tutaj: Oferta bez limitu.
Doładowanie konta dokonywane jest od razu po zatwierdzeniu zlecenia w systemie Internet Banking lub bezpośrednio w kasie, w placówkach Hexa Banku Spółdzielczego. Z tytułu zasilenia numeru telefonu Bank nie pobiera żadnych prowizji.
Zapraszamy do korzystania z promocji z Hexa Bankiem Spółdzielczym!
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.