Dzisiaj jest: 18/1/2019
Puchar Polski Kadetów w boksie z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2014-11-06 13:40:06
Sportowe emocje czekają nas od czwartku 6 listopada do niedzieli 9 listopada w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny w Łomży.
 
 
W ciągu czterech dni fani boksu będą mieli okazję oglądać walki pomiędzy najlepszymi młodymi pięściarzami w Polsce. Organizatorem mistrzostw jest Bokserski Klub Sportowy TIGER Łomża, a Hexa Bank Spółdzielczy jest sponsorem tego wydarzenia.
Jedna z największych, bokserskich imprez juniorskich w kraju, rozpocznie się w czwartek 6 listopada. Boksować będą 15 i 16-latkowie ze wszystkich województw. Pierwszy dzień przeznaczony został na walki eliminacyjne. Rozpoczną się one o godzinie 17.00, a poprzedzone zostaną oficjalnym otwarciem zawodów. Eliminacje dokończone zostaną w piątek 7 listopada (od godz. 11.00), a tego samego dnia po południu (godz. 17.00) rozpoczną się ćwierćfinały. Bokserzy, którzy wyjdą z nich zwycięsko, kolejne swoje walki toczyć będą już w ramach półfinałów w sobotę od godz. 11.00. Druga tura walk półfinałowych zaplanowana została na godz. 17.00. Finaliści wyłonieni w sobotę, mierzyć się będą w walkach finałowych w niedzielę 9 listopada już od godz. 11.00.
Wśród zaproszonych gości będzie można zobaczyć m.in. prezesa Polskiego Związku Bokserskiego Zbigniewa Górskiego czy Grzegorz Kiełsę - olimpijczyka z Sydney. Swoją obecność zapowiedział także znany zawodnik wagi ciężkiej z Białegostoku Krzysztof Zimnoch.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.