Dzisiaj jest: 16/1/2019
Razem Możemy Więcej!
Dodany 2015-12-23 11:57:01
Za nami finał akcji charytatywnej #RazemMożemyWięcej!
 
 
Miniony weekend minął pod znakiem „Piłkarskiej Gwiazdki w Piątnicy”, której celem była pomoc choremu na serce Kubusiowi. Sobota była dniem Aktywnej Gwiazdki, podczas której odbyły się zajęcia fitness i zumba oraz wykład motywacyjny i żywieniowy. Jednak punkt kulminacyjny nastąpił w niedzielę – turniej piłkarski z udziałem gwiazd.
W meczach rywalizowały ze sobą cztery drużyny: gospodarze Narew Piątnica, Gwiazdy TV, All Stars oraz Young Stars. Zgromadzona na trybunach publiczność, oprócz zmagań piłkarzy, mogła podziwiać także występy grupy tanecznej ze studia BK Step czy popisy freestylowego mistrza Polski Dawida Krzyżowskiego. Całość poprowadził do spółki z Bartoszem Klepackim oficjalny spiker Mistrzostw Europy 2012 i Śląska Wrocław Andrzej Gliniak. Widzowie nie tylko oglądali występy i rywalizację, ale brali także udział w losowaniu nagród a także licytacji zgromadzonych na tę okazję pamiątek piłkarskich. Wśród nich znalazły się koszulki znanych piłkarzy oraz oficjalne piłki z podpisami całych drużyn ekstraklasy.
Hasło Razem Możemy Więcej obiegło cały świat. Szlachetną akcję wsparły m.in. takie gwiazdy jak Anna Lewandowska, Szymon Majewski, Maciej Musiał, Rafał i Marcin Mroczek, Przemysław Cypriański, Robert Górski czy Marcin Meller. Wydarzenie cieszyło się szczególnym zainteresowaniem piłkarzy z całej Polski i najlepszych światowych klubów. Hexa Bank Spółdzielczy również włączył się w pomoc.
Wszystko to z myślą o Kubusiu Remezie. Chłopiec ma niespełna trzy latka. Jeszcze zanim przyszedł na świat, stwierdzono u niego wadę serca. Cierpi również na nadciśnienie płucne, do końca życia musi przyjmować leki. Dodatkowe pieniądze pomogłyby wspomóc jego rozwój, pozwoliłyby na wyjazdy na obozy i turnusy rehabilitacyjne, by mógł korzystać w pełni z życia, jak jego rówieśnicy. Choć sam turniej już się zakończył, to pomoc wciąż trwa. Wszystko w myśl hasła: Razem możemy więcej!
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.