Dzisiaj jest: 18/1/2019
Roztańczony Hexa Bank Spółdzielczy
Dodany 2015-11-06 08:42:58
7 listopada odbędzie się XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i IX Dziecięcej Gali Tanecznej sponsorowany przez Hexa Bank Spółdzielczy.
 
Hexa Bank Spółdzielczy, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Klub Tańca Towarzyskiego AKAT i Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy, zapraszają na XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i IX Dziecięcą Galę Taneczną - o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
W turnieju wystąpią pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego z całej Polski, klas tanecznych od E do A. Zawodnicy będą współzawodniczyć w dwudziestu pięciu kategoriach tanecznych. O wyjątkowości tegorocznej imprezy stanowić będzie oprawa świetlna i scenograficzna przygotowana przez profesjonalną firmę. Gwiazda Wieczoru Iwona Szymańska-Pavlović – juror Tańca z Gwiazdami poprowadzi Wieczorna Galę Taneczną o godz. 18.00.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.