Dzisiaj jest: 18/1/2019
Weekend pełen atrakcji z Hexa Bankiem
Dodany 2015-06-12 11:40:35
Konkurs recytatorski, festyny rodzinne i aktywne weekendy to wydarzenia, które czekają na Was już w ten weekend.
 
Weekend z Hexa Bankiem Spółdzielczym rozpoczynamy 12 czerwca od Konkursu Recytatorskiego „Miejsce na wiersz”. To już kolejne spotkanie na Świecie Poezji w Grodzie nad Narwią organizowane przez Stowarzyszenie Kultury i Oświaty „LOGOS”.
W konkursie weźmie udział młodzież ze szkół gimnazjalnych z Północno-Wschodniej Polski oraz polskich szkół z Litwy, Białorusi i Ukrainy. W sobotę 13 czerwca w ramach konkursu odbędzie się jednodniowa wycieczka do Warszawy, na zwiedzanie m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego.
 
13 czerwca na Stadionie w Piątnicy odbędzie się Piknik Party. Na festynie sportowo-rekreacyjnym każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas wydarzenia odbędą się m.in. występy artystyczne młodzieży
z Gimnazjum w Piątnicy, koncert zespołu seniorów „Piątniczanie”, pokazy taneczne Studia BKStep, pokazy karate kyokushin, turniej mieszkańców wsi, pokaz ogniowy grupy Yokai oraz koncerty Mateusza Kurkowskiego, FTZ&BAKS, The Basement, Bioacoustic, The Blues Band i Remix. Główną gwiazdą wieczoru będzie zespół Piękni i Młodzi.
 
 
Kolejna impreza pod patronatem Hexa Banku to festyn rodzinny organizowany 14 czerwca przez Parafię pw. Krzyża Świętego w Łomży z okazji Dnia Dziecka i XVIII rocznicy powstania Parafii. Piknik trwać będzie od 12:00 do 21:00, a wśród atrakcji organizatorzy zapewniają m.in.: loterię fantową, zabawy integracyjne i sprawnościowe, przejażdżki konne, pokaz grupy ratowniczej oraz występy mażoretek, grup parafialnych i tancerzy Studia BKStep. Najmłodsi będą mieli okazje przejechać się parafialną ciuchcią, a starsi posilić się na stoiskach z grillem i ciastem. Festyn zakończy się występem zespołu Polityka.
Co roku pieniądze zbierane podczas festynu przekazywane są na cele charytatywne, a także na zorganizowanie półkolonii letnich w Centrum Katolickim funkcjonującym przy Parafii dla dzieci, które nie mogą wyjechać na wakacje, najczęściej z powodu trudności finansowych.
 
 
Na zakończenie weekendu pełnego wrażeń zapraszamy do BKStep Studio Tańca i Fitness na z zajęcia
z cyklu Aktywne Weekendy z Hexa Bankiem Spółdzielczym (niedziela 14.06.2015 o 19:00). Tym razem będą to jedne z najbardziej obleganych zajęć w Łomży, na których doskonale odnajdują się zarówno mężczyźni jak i kobiety - przed nami TRX! Liczba miejsc ograniczona, zapisy telefoniczne oraz
w siedzibie Studia.
 
 
Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy do korzystania ze wszystkich atrakcji jakie niesie nam weekend!
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.