Dzisiaj jest: 18/1/2019
Weekend pełen wrażeń z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2016-09-15 10:08:11
Już w najbliższy weekend odbędą się Mistrzostwa Mikrolotowe oraz Mistrzostwa Młodzików w Boksie, a także Turniej Oldbojów w Stawiskach pod patronatem Hexa Banku Spółdzielczego.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w boksie organizuje Bokserski Klub Sportowy Tiger Łomża. Sympatycy tej dyscypliny będą mieli okazję obejrzeć w Hali im. Olimpijczyków Polskich rywalizację około 70 młodych pięściarzy z czterech województw. Stawką zawodów są awanse do Mistrzostw Polski. W zawodach uczestniczyć będą młodzi pięściarze z czterech okręgowych związków bokserskich: podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i warszawsko-mazowieckiego.
 
Ponad to jak co roku na łomżyńskim niebie od piątku do niedzieli będzie można zobaczyć wiatrakowce, motolotnie i samoloty ultralekkie z całej Polski oraz gości z Czech i Litwy w ramach VII Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego. Nie zabraknie również pilotów PPG i PPGG. Oprócz mistrzowskiej kadry PPG - złotych medalistów Świata i Europy pod przewodnictwem trenera Adama Paski - w Łomży zobaczymy tradycyjnie paralotniarzy m.in. z Chełma, Suwałk, Rzeszowa, Gdyni, Warszawy, Ełku, Krakowa, Radomia czy Białegostoku.
 
Dodatkowo w Stawiskach odbędzie Turniej Oldbojów, w którym udział biorą reprezentacje drużyn z Polski i Litwy. Impreza organizowana jest z myślą o osobach starszych i ma na celu promowanie aktywności wśród seniorów.
 
SEREDECZNIE ZAPRASZAMY!
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.