Dzisiaj jest: 16/1/2019
Weekend pod znakiem zmagań krasomówczych
Dodany 2016-03-10 15:08:16
Hexa Bank Spółdzielczy zaprasza na Ogólnopolski Konkursu Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość spod Kapelusza” oraz Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza.
 
 
W dniach 11-13 marca 2016 r. odbędzie się jubileuszowa X edycja Konkursu Krasomówczego  „Radość spod Kapelusza”. W tegorocznej edycji zmagać się będzie m.in. młodzież z Łomży, Krakowa, Łodzi, Suwałk i wielu innych miast z całego kraju. 12 marca 40. uczestników finałowych zmagań
w Centrum Katolickim w Łomży oceniać będzie jury w składzie: Jan Zdziarski, Zofia Adamska, Katarzyna Szmitko oraz znani z filmowej trylogii Jacka Bromskiego aktorzy Andrzej Beja-Zaborski
i Krzysztof Dzierma. Poza nagrodami finansowymi czy statuetkami-kapeluszami dla uczestników do zdobycia jest nagroda Grand Prix, na którą – poza kwotą pieniężną i innymi nagrodami – składa się też niepowtarzalny kapelusz autorstwa łomżyńskiej artystki Teresy Adamowskiej.
Natomiast w dniach 13-16 marca łomżyńscy recytatorzy z Teatrzyku Żywego Słowa „Logos” wezmą udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza w Lublinie.
W myśl hasła „otwieramy możliwości” Hexa Bank Spółdzielczy stale stara się wspierać utalentowaną
i ambitną młodzież w realizacji ich pasji i zamierzeń.
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.