Dzisiaj jest: 16/1/2019
Wystartował turniej Nadzieja CUP z Hexa Bankiem Spółdzielczym
Dodany 2013-09-05 11:08:55
Już dziś rozpoczął się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn w tenisie NADZIEJA CUP na kortach przy III LO w Łomży.
 
To już kolejna edycja turnieju, który wspiera Hexa Bank Spółdzielczy. Początkowo do turnieju zgłosili się wyłącznie zawodnicy z województwa podlaskiego. Wysoki poziom rozgrywek, rosnąca popularność i profesjonalna organizacja sprawiły, że zawody podniosły swoją rangę do turnieju ogólnopolskiego i na stałe wpisały się w Kalendarz Polskiego Związku Tenisa.  W bieżącym roku odbędzie się IX Edycja Turnieju Nadzieja CUP, który jest najważniejszą imprezą tenisową w regionie. Wzorem lat ubiegłych na pięknie położonych kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zagrają m.in. utytułowani zawodnicy znajdujący się w rankingu dziesięciu najlepszych tenisistów wg Klasyfikacji Polskiego Związku Tenisa. W trakcie turnieju będziemy mogli podziwiać wyjątkowe umiejętności Wojciecha Lutkowskiego – aktualnego mistrza Polski do lat 21 w singlu i deblu. Zmagania zostały podzielone na dwie kategorie  grę pojedynczą i grę deblową. Zawodnicy rywalizować będę o atrakcyjne nagrody pieniężne, puchary i oczywiście cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.