Dzisiaj jest: 21/2/2019
Przekazy pieniężne MoneyGram

W Hexa Banku Spółdzielczym szybko i bezpiecznie wyślesz lub odbierzesz pieniądze za pośrednictwem MoneyGram - światowego lidera w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych dla osób fizycznych.
MoneyGram współpracuje z międzynarodową siecią przedstawicieli, aby zapewnić Ci możliwość szybkiego przesyłania pieniędzy po atrakcyjnych cenach do odbiorców w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie (ponad 336 000 placówek).
Ani wysyłający, ani odbiorca nie potrzebuje konta bankowego, aby zrealizować przekaz. Odbiorcy mogą wypłacić pieniądze:
  • w złotówkach
  • w dolarach amerykańskich
  • oraz euro
Waluta wypłaty ustalana jest przez Nadawcę w momencie wysyłania kwoty. Poza opłatami przelewowymi od transakcji, zastosowany może być również kurs wymiany walut ustalony przez MoneyGram lub przedstawiciela. Wypłata w walucie możliwa jest jedynie w określonych miejscach wypłat i zależy od dostępności waluty w danym miejscu, w danym czasie.
 
Więcej informacji o MoneyGram oraz pełną listę przedstawicieli i placówek znajdziesz na stronie internetowej www.moneygram.com.
 
Szczegółowe informacje o transferach pieniężnych MoneyGram można uzyskać dzwoniąc pod bezpłatny, międzynarodowy numer infolinii: 00-800-1111-710.
 
Zapraszamy do naszych placówek!
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.