Dzisiaj jest: 17/1/2018
Kariera
 HEXA BANK Spółdzielczy poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Białystok

OPIS STANOWISKA:
·       Kompleksowa obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
·       Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
·       Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
·       Prezentowanie oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek banku

WYMAGANIA:
·       wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: finanse-bankowość, ekonomia lub pokrewnych
·       roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
·       mile widziane doświadczenie w doradztwie finansowym
·       bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
·       wysokie zdolności komunikacyjne
·       nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

DOKUMENTY APLIKACYJNE
·         List motywacyjny
·         CV

DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH:
Prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.