Dzisiaj jest: 18/6/2018
Kariera
HEXA BANK Spółdzielczy poszukuje kandydatów na stanowisko:

ANALITYKA W ZESPOLE RYZYK
Miejsce pracy: Piątnica

OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowywanie i sporządzanie raportów i analiz z zakresu zarządzania ryzykami
  • Współpraca w zakresie opracowywania i sporządzania przeglądów procedur pomiaru ryzyka bankowego (kredytowe, płynność, stopa procentowa, operacyjne, walutowe, biznesowe, ICAAP)
  • Wdrażanie i rozwój systemów wsparcia systemu informacji zarządczej
  • Udział w procesach przygotowywania i monitorowania planów finansowych, budżetów operacyjnych
  • Udział w pracach związanych z tworzeniem i rozwojem narzędzi do oceny efektywności kanałów sprzedażowych, produktów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: finanse-bankowość, ekonomia lub matematyka statystyka
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień analizy ekonomiczno–finansowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Access; warunek niezbędny – test kompetencji
  • Dokładność, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobrej organizacji i samodzielności w działaniu,
    a także pracy zespołowej
  • Wiedza/doświadczenie w opracowywaniu prognoz finansowych, w pracy przy sporządzaniu informacji zarządczych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych

DOKUMENTY APLIKACYJNE
  • List motywacyjny
  • CV

DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH:
Prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.